Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním. 

KONTAKTY

Syslíto
Třešňová 1631/4
Ivančice 66491
tel: +420607667017
sysel@syslito.cz

NOVINKY

arr3Letní provozPoslední objednávky, které před červnovou dovolenou vyřídíme, budou s platbou přijatou do 12 hodin... arr3Velmi Vás prosíme o trpělivost během letní komunikace. Děkujeme!Během léta Vás prosíme o upřednostnění mailové komunikace před telefony. Máme doma tlupu dětí a...

ZBOŽÍ V AKCI

Vaše cena 85,0 Kč (3,40 €)
Vaše cena 99,0 Kč (3,96 €)

Ochrana osobních údajů

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

v těchto řádcích bychom chtěli stručně popsat, jak využíváme Vaše osobní údaje. Údaje, které o sobě zadáte při objednávce, zpracováváme výhradně k účelu vyřízení objednávky. Jediný, komu údaje přímo předáváme, je Vámi zvolená přepravní společnost. Během zpracování objednávky k nim mají přístup 2 syslí mámy, které balí, tisknou štítky, objednávají přepravy atd.,  a manžel jedné z nich, na kterého je psané živnostenské oprávnění. Poskytovatel eshopu je eshop-rychle.cz, kde uchováváme faktury s Vašimi údaji. Faktury zpracovává účetní v účetním systému Pohoda, ale věříme, že tu více zajímají jiné kolonky faktury, než Váš email a telefon :-) Stránky eshopu používají cookies, které zpracovává Google za účelem cílení reklamy.

Obsáhlejší verze zde