Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

  

 

   

 

  

  1. Úvod
  2. Předvánoční provoz
Předvánoční provoz

Milí zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili na delší dodací lhůtu. Omezení spojená s šířením Covid19 dopadla i na naše doupata. Každá máme doma svá tři syslata, z toho nejstarší jsou prvňáčci a trávíme s nimi hodně času nad školními povinnostmi + zbylá dvě potřebují také svou dávku pozornosti. Děláme maximum pro to, aby Vaše objednávky byly zabaleny a odeslány v nejkratším možném termínu. Pokud nám napíšete mail, že na balíček spěcháte, uděláme maximum, aby odešel brzy.

Víme, že naprostá většina z Vás je na tom podobně - kloubíte zaměstnání, učení a hraní s dětmi, péči o domácnost a spoustu dalších věcí. Moc na Vás včechny myslíme a přejeme i Vám hodně sil, ale hlavně zdraví.

Poslední balíčky, které před Vánoci odešleme, budou s platbou připsanou na náš účet nejpozději 11.12. 2020 v poledne. Ostatní objednávky budeme postupně vyřizovat v lednu 2021.

Moc Vás prosíme o upřednostnění mailové komunikace před telefony. Tím, že máme doma tlupu dětí, hovor by nemusel proběhnout bez přerušování dětmi :-) Děkujeme za pochopení!

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám pohodový předvánoční čas :-)

 

Váš syslík Syslíto se svým týmem

Lenka, Jana a jejich syslové a syslata

Facebook

 

 

 

                          sysel@syslito.cz                         

 

 

Obchodní podmínky

Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

Dodání zboží

 

 

 

©syslito.cz všechna práva vyhrazena

 

 

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz