Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním. 

KONTAKTY

Syslíto
Františka Přítele 371
Nymburk, 28801
sysel(a)syslito.cz

ZBOŽÍ V AKCI

Vaše cena 499,0 Kč
skladem

Předvánoční provoz

Milí zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili na delší dodací lhůtu. Omezení spojená s šířením Covid19 dopadla i na naše doupata. Každá máme doma svá tři syslata, z toho nejstarší jsou prvňáčci a trávíme s nimi hodně času nad školními povinnostmi + zbylá dvě potřebují také svou dávku pozornosti. Děláme maximum pro to, aby Vaše objednávky byly zabaleny a odeslány v nejkratším možném termínu. Pokud nám napíšete mail, že na balíček spěcháte, uděláme maximum, aby odešel brzy.

Víme, že naprostá většina z Vás je na tom podobně - kloubíte zaměstnání, učení a hraní s dětmi, péči o domácnost a spoustu dalších věcí. Moc na Vás včechny myslíme a přejeme i Vám hodně sil, ale hlavně zdraví.

Poslední balíčky, které před Vánoci odešleme, budou s platbou připsanou na náš účet nejpozději 11.12. 2020 v poledne. Ostatní objednávky budeme postupně vyřizovat v lednu 2021.

Moc Vás prosíme o upřednostnění mailové komunikace před telefony. Tím, že máme doma tlupu dětí, hovor by nemusel proběhnout bez přerušování dětmi :-) Děkujeme za pochopení!

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám pohodový předvánoční čas :-)

 

Váš syslík Syslíto se svým týmem

Lenka, Jana a jejich syslové a syslata